Pension Niederbrucker, Abersee

od 1 250
dopravaVlastní
strava snídaně
parkoviště
TV

Základní ceny

Strava Doba 01.07. - 02.11.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dvoulůžkový pokoj, dospělý snídaně Na noc 1250 Kč
Jednolůžkový pokoj, dospělý snídaně Na noc 1380 Kč

Poloha:

Abersee am Wolfgangsee, v klidné lokalitě na okraji obce, cca. 400 m od centra, jezero Wolfgangsee cca. 600 m, St. Gilgen 7 km, Salzburg 39 km, Bad Ischl 17 km

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou a WC

Vybavení domu:

rodinný penzion, jídelna, zahrada, venkovní parkoviště, půjčovna kol k dispozici, pension má u jezera vlastní malou pláž (cca 800 m vzdálená)

Stravování:

snídaně

Cena obsahuje:

využití pláže u jezera patřící k penzionu
zapůjčení kol (dle aktuální dostupnosti)
místní pobytové taxy

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. snídaně
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 6 let 100%, do 12 let 50%, do 16 let 30%, do 18 let 10%.
Pobyty s domácími zvířaty na vyžádání a za příplatek (cca. € 5,-/den).
Minimální délka pobytu 2 noci, kratší na vyžádání a za příplatek.
Obědový balíček na vyžádaní za příplatek (€ 5,-/osobu), který obsahuje 2 ks housky s uzeninou nebo sýrem, 1 nápoj, 1 ks ovoce, 1 sladkost.

Popis destinace léto

Oblast jezer v Horním Rakousku, to je Solná komora, která je se svými 76-ti jezery jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších oblastí Rakouska! Ideální místo k odpočinku a načerpání nové energie.
Solná komora zasahuje do tří rakouských spolkových zemí - Horní Rakousko, Štýrsko a Salcbursko.
Nejznámější a největší jezera jsou Mondsee, Attersee, Wolfgangsee a Traunsee.
Nejteplejší je Wolfgangsee.

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu