Hotel zum Toni, Bad Hofgastein

od 2 030
dopravaVlastní
strava polopenze
Lyžařský areál do 10 km:  10000
Lyžařský areál do 10 km
lyžárna
Lyžařský areál do 10 km:  10000
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 23.03.- 02.05.
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 4
pokoj standard polopenze Na noc 2030 Kč
pokoj komfort polopenze Na noc 2130 Kč
jednolůžkový pokoj polopenze Na noc 2130 Kč

Poloha:

klidné místo v blízkosti centra Bad Hofgastein, termální lázně cca 1 km, lanovky cca 1,5 km, zastávka autobusu (skibusu) cca 50m

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou, WC, sat.TV, trezorem, telefonem, fénem
pokoj standard - cca 20 m2, některé s balkonem
pokoj komfort - cca 26 m2, balkon orientovaný na jih, sedací kout
jednolůžkový pokoj - cca 16 m2, většina s balkonem

Vybavení hotelu:

restaurace, bar, WI-FI (zdarma u recepce a v restauraci), společenská místnost, sauna, pára, diskotéka (v domě), parkoviště, lyžárna (v zimě)
nově WI-FI ve všech pokojích

Stravování:

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (€ 2,4/os./den)

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 3 let 100%, do 16 let 50%.
Minimální délka pobytu 4 noci (20.12. - 26.12., 2.1. - 29.1., 23.3. - 1.5.), jinak 7 nocí. Kratší na vyžádání a za příplatek.

Popis destinace zima

Když lyžaři v tom začnou plavat, znamená to, že jízdu na prkýnkách dostatečně nezvládají, nebo tráví dovolenou v Gasteinu. Protože v Salcburském centru zimních sportů se třemi obcemi – Dorfgastein, Bad Hofgastein a Bad Gastein – se na aprés-ski nechodí jen do horské chaty: požitkáři odepnou lyže a zamíří hned do některých ze dvou Gasteinských špičkových termálních lázní.
Po náročném lyžařském dni nemůže být nic lepšího, než si uvolnit namožené svaly v příjemně teplé vodě anebo si prohřát studené kosti v sauně. Léčivé a blahodárné účinky gasteinských termálních vod jsou známé už po staletí daleko za hranicemi. Voda a skály, to jsou Skalní lázně Gastein s výraznou architekturou, které zprostředkují jedinečnou atmosféru. Do termálních bazénů vtéká milion litrů termálních vod ze 17 pramenů. Alpské lázně v Bad Hofgasteinu představují nejmodernější Alpský svět zdraví a volného času: šest oáz zážitků a zdraví, komplex saun s vlastním horským jezerem nabízí jedinečné wellnessové potěšení. V obou těchto špičkových lázních najdou nadšenci ze sjezdovek všechno, co si jen mohou přát: od nádherných venkovních bazénů, z nichž stoupá tajemná pára uprostřed zasněžené krajiny,
přes různé sauny a parní lázně až k relaxačním masážím. Unavení sportovci mohou načerpat energii také v gasteinských léčivých štolách při teplotě vzduchu 37,5 až 41,5 stupňů a vlhkosti vzduchu mezi 70 a téměř 100 procenty.

Popis skiareálu

Skiareál Gastein (je součástí Ski Amadé, 712 - 2686 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 186,2 km (860 km v celém Ski Amadé)
- modré: 63,1 km
- červené: 115,5 km
- černé: 7,6 km
- neupravené: 21 km
Lanovky a vleky: 43
Bežkařské trasy: 90 km
Další možnosti: freeride, skialpové túry, noční lyžování (Bad Gastein), noční sáňkování, osvětlené běžkařské trasy (Böckstein), termální lázně

Popis destinace léto

Oblast údolí Gasteinertal se rozkládá bezprostředně pod hlavním alpským hřebenem v Národním parku Vysoké Taury (Hohe Tauern). Celá oblast je bohatá na lesy a lesní porosty, i ve vyšších polohách jsou velké plochy horských lučin, je zde množství říček s vodopády a mnoho horských jezer. Malebné a známé lokality Bad Gastein, Bad Hofgastein a Dorfgastein jsou vyhlášená lázeňská střediska známá kulturností a přívětivostí všech obyvatel.

Popis destinace zima

Lyžování v Salcbursku
Z výšky vypadá svět nejkrásněji. Všední den zůstane dole v údolí. A teď už nezbývá než hurá nahoru do salcburského světa hor! Dech beroucí výhledy.
Ať už je to velká lyžařská oblast světového jména nebo malé rodinné středisko zimních sportů, moderní a pohodlné lanovky a vleky Vás zavedou ke skvěle udržovaným sjezdovkám všech stupňů obtížnosti.
22 lyžařských regionů, 580 lanovek a vleků a 1.700 km upravených sjezdovek čeká jen na Vás.

Popis destinace léto

Pěší turistika v Salcbursku. Mírná pahorkatina, příjemně zelené travnaté hory a strmé vrcholky skal – na 7.200 km značených turistických cest je zde pro každého něco.
- 7.200 km značenýh turistických stezek
- 30% rozlohy spolkové země je chráněným územím
- více než 50 lanových drah s letním provozem
- vedlejší údolí bez aut s linkovými autobusy a autobusy pro turisty
Mezi 6.000 cyklistickými trasami a trasami pro horská kola v Salcbursku se nachází pohodlné trasy jak pro nedělní odpolední výlet, tak i pro několikadenní cyklistické výpravy pro ambiciózní příležitostné cyklisty.

Mapa polohy hotelu