Hotel Carossa, Abersee

od 1 470
dopravaVlastní
strava polopenze
parkoviště
TV

Základní ceny

Strava Doba 01.07. - 05.09. 05.09. - 17.10.
Nástupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 1
Dvoulůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1530 Kč 1470 Kč
Jednolůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1790 Kč 1720 Kč

Poloha:

Abersee am Wolfgangsee, hotel se nachází mezi obcemi St. Gilgen a Strobl u jezera Wolfgangsee, v části obce Abersee uprostřed velké zahrady o rozloze 10.000 m2, jezero Wolfgangsee a vlastní hotelová pláž cca 800 m, Bad Ischl cca 17 km, Salcburk cca 39 km

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou, WC, sedacím koutem, sat.TV, telefonem a balkonem, některé pokoje mají k dispozici přistýlku

Vybavení hotelu:

rodinný hotel, recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, letní terasa, velká zahrada, vlastní pláž u jezera s lehátky a slunečníky, výtah, parkoviště, herna a hřiště pro děti, stolní tenis, WI-FI

Stravování:

snídaně formou bufetu - regionální produkty, večeře menu o 3 chodech

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (€ 1,9/os./noc)

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze.
Minimální délka pobytu 4 noci (01.07. - 04.09.), jinak 1 noc (05.09. - 16.10.).
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 11 let 100%, do 15 let 30%, od 15 let 20%. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Pobyty s domácími zvířaty na vyžádání a za příplatek (€ 6,-/den).

Extra výhody:

akce 7=6 (platí pro rezervace v termínech 12.09. - 16.10.)

Popis destinace léto

Oblast jezer v Horním Rakousku, to je Solná komora, která je se svými 76-ti jezery jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších oblastí Rakouska! Ideální místo k odpočinku a načerpání nové energie.
Solná komora zasahuje do tří rakouských spolkových zemí - Horní Rakousko, Štýrsko a Salcbursko.
Nejznámější a největší jezera jsou Mondsee, Attersee, Wolfgangsee a Traunsee.
Nejteplejší je Wolfgangsee.

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu