Gasthof Zinkenbachmühle, Abersee

od 1 600
dopravaVlastní
strava polopenze
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 15.04.- 29.06. 07.09.- 21.10. 29.06.- 07.09.
Nástupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4
dvoulůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1600 Kč 1740 Kč
jednolůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1780 Kč 1920 Kč

Poloha:

Abersee am Wolfgangsee, cca 1 km od centra obce, Freizeitpark Abarena cca 300 m od hotelu, nejbližší veřejná pláž u jezera Wolfgangsee s trávníkem cca 1,5 km

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou/WC, SAT-TV, některé pokoje s balkonem
dvoulůžkový pokoj: cca. 21 m², max. 2 dospělí + 1 dítě
jednolůžkový pokoj: cca. 14 m², max. 1 dospělý

Vybavení hotelu:

jídelna, restaurace, terasa, trávník s lehátky, dětské hřiště, stolní tenis, venkovní parkoviště

Sport a zábava:

krytý bazén (6,5 x 4 m), za poplatek sauna, infrakabina, půjčovna kol v hotelu (za poplatek)

TIP: Salcburská slevová karta nabízí volný vstup nebo zvýhodněné vstupné do více jak 190 pamětihodností a atrakcí v celém Salcbursku. Se Salcburskou kartou můžete navštívit každý den ty nejkrásnější atrakce a zaplatíte za to jen jednu fixní cenu. Nezáleží na tom, jestli tak budete využívat při svých výpravách některé z mnoha lanovek, dopřejete si osvěžení na koupališti nebo u jezera, navštívíte rozmanitá muzea nebo budete hrát golf. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Kartu můžete zakoupit v turistických centrech, v mnoha hotelech a na prodejních místech označených symbolem SalzburgerLand Card.

Stravování:

bohatá snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech (na výběr ze dvou hlavních jídel)

Cena obsahuje:

využití bazénu
místní pobytové taxy

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze. Minimální délka pobytu 4 nocí, kratší na vyžádání a za příplatek.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 6 let 100%, do 13 let 50%, starší 30%.
Pobyty s domácími zvířaty za příplatek (€ 7,-/den). Dětská přistýlka za příplatek (€ 6,-/den). Obědový balíček na vyžádaní za příplatek (€ 5,-/osobu), který obsahuje 2 ks housky s uzeninou nebo sýrem, 1 nápoj, 1 ks ovoce, 1 sladkost

Extra výhody:

Sleva 5% na pobyty v termínu 15.04. - 12.05.2019 a od 21.09. - 20.10.2019.

Popis destinace léto

Oblast jezer v Horním Rakousku, to je Solná komora, která je se svými 76-ti jezery jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších oblastí Rakouska! Ideální místo k odpočinku a načerpání nové energie.
Solná komora zasahuje do tří rakouských spolkových zemí - Horní Rakousko, Štýrsko a Salcbursko.
Nejznámější a největší jezera jsou Mondsee, Attersee, Wolfgangsee a Traunsee.
Nejteplejší je Wolfgangsee.

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu