Gasthof Weberhäusl, Strobl am Wolfgangsee

od 1 410
dopravaVlastní
strava bez stravování | polopenze | snídaně
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 23.06.- 08.09. 08.09.- 02.11.
Nástupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 1
Dvoulůžkový pokoj, snídaně, dospělý snídaně Na noc 1500 Kč 1410 Kč
Dvoulůžkový pokoj, polopenze, dospělý polopenze Na noc 1920 Kč 1830 Kč
Apartmán, dospělý bez stravování Na noc 1670 Kč 1460 Kč
Apartmán, snídaně, dospělý snídaně Na noc 1810 Kč 1600 Kč

Poloha:

klidné místo v části obce Weiβenbach, cca. 1 km od centra obce Strobl, jezero Wolfgangsee s možností koupání cca. 1,5 km, lanovka na Schafbergbahn cca. 6 km, Bad Ischl cca. 12 km, Salzburg cca. 45 km

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou, WC, SAT-TV, dvoulůžkem (neoddělitelné) a balkonem
dvoulůžkový pokoj: cca. 20 m², max. 2 dospělí + 1 přistýlka (pro dítě i dospělého)
Apartmán: cca 35 m², max. 2 dospělí + 2 děti, oddělený obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 děti), malý kuchyňský kout se 2 plotýnkami na vaření a ledničkou

Vybavení domu:

recepce, tradiční rakouský gasthof s vyhlášenou regionální kuchyní (v pondělí kuchyně zavřena), 2 kuželkové dráhy, bezplatný PC koutek na recepci, bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu, uzamykatelné parkoviště kol, venkovní parkoviště

Stravování:

snídaně formou bufetu
při rezervaci polopenze večeře menu o 3 chodech (na výběr ze dvou hlavních jídel); v pondělí je restaurace uzavřena - není možná polopenze

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (cca. € 2,-/os/den, od 15 let)
večeři v pondělí (v případě objednané polopenze)

Poznámka:

Cena u pokojů je uvedena v Kč za osobu a noc vč. snídaně nebo polopenze. Cena u apartmánů je uvedena v Kč za osobu a noc bez stravování nebo vč. snídaně.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči (platí i pro apartmány): do 2 let 100 %, do 12 let 50 %, do 15 let 25 %, do 18 let 10%.
Zdarma na vyžádání přistýlky pro děti, židle pro děti a přebalovací stoly.
Pobyty s domácími zvířaty na vyžádání a za příplatek (cca € 8,50/den).
Obědový balíček na vyžádaní za příplatek (€ 9,-/osobu), který obsahuje 2 ks housky s uzeninou nebo sýrem, 1 nápoj, 1 ks ovoce, 1 sladkost.
Snídaně pro děti do 2 let (€ 4,50/den). 

Popis destinace léto

Oblast jezer v Horním Rakousku, to je Solná komora, která je se svými 76-ti jezery jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších oblastí Rakouska! Ideální místo k odpočinku a načerpání nové energie.
Solná komora zasahuje do tří rakouských spolkových zemí - Horní Rakousko, Štýrsko a Salcbursko.
Nejznámější a největší jezera jsou Mondsee, Attersee, Wolfgangsee a Traunsee.
Nejteplejší je Wolfgangsee.

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu