Filtr

Poloha:

klidné místo v části obce Weiβenbach, cca. 1 km od centra obce Strobl, jezero Wolfgangsee s možností koupání cca. 1,5 km, lanovka na Schafbergbahn cca. 6 km, Bad Ischl cca. 12 km, Salzburg cca. 45 km

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou, WC, SAT-TV, dvoulůžkem (neoddělitelné) a balkonem
dvoulůžkový pokoj: cca. 20 m², max. 2 dospělí + 1 přistýlka (pro dítě i dospělého)
Apartmán: cca 35 m², max. 2 dospělí + 2 děti, oddělený obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 děti), malý kuchyňský kout se 2 plotýnkami na vaření a ledničkou

Vybavení domu:

recepce, tradiční rakouský gasthof s vyhlášenou regionální kuchyní (v pondělí kuchyně zavřena), 2 kuželkové dráhy, bezplatný PC koutek na recepci, bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu, uzamykatelné parkoviště kol, venkovní parkoviště

Stravování:

snídaně formou bufetu
při rezervaci polopenze večeře menu o 3 chodech (na výběr ze dvou hlavních jídel); v pondělí je restaurace uzavřena - není možná polopenze

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (cca. € 2,-/os/den, od 15 let)
večeři v pondělí (v případě objednané polopenze)

Poznámka:

Cena u pokojů je uvedena v Kč za osobu a noc vč. snídaně nebo polopenze. Cena u apartmánů je uvedena v Kč za osobu a noc bez stravování nebo vč. snídaně.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči (platí i pro apartmány): do 2 let 100 %, do 12 let 50 %, do 15 let 25 %, do 18 let 10%.
Zdarma na vyžádání přistýlky pro děti, židle pro děti a přebalovací stoly.
Pobyty s domácími zvířaty na vyžádání a za příplatek (cca € 8,50/den).
Obědový balíček na vyžádaní za příplatek (€ 9,-/osobu), který obsahuje 2 ks housky s uzeninou nebo sýrem, 1 nápoj, 1 ks ovoce, 1 sladkost.
Snídaně pro děti do 2 let (€ 4,50/den). 

Popis destinace léto

Oblast jezer v Horním Rakousku, to je Solná komora, která je se svými 76-ti jezery jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších oblastí Rakouska! Ideální místo k odpočinku a načerpání nové energie.
Solná komora zasahuje do tří rakouských spolkových zemí - Horní Rakousko, Štýrsko a Salcbursko.
Nejznámější a největší jezera jsou Mondsee, Attersee, Wolfgangsee a Traunsee.
Nejteplejší je Wolfgangsee.

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu