Filtr

Termín:

5. - 8.3.2020

Poloha:

Evropské zimní turistické dny se uskuteční v Rakousku v St. Johann in Tirol pod záštitou Evropské asociace turistických svazů EWV (Europäische Wandervereinigung). Zimní turistika je v Tyrolsku po lyžování druhou nejrozšířenější zimní aktivitou.

Pokoje:

dvoulůžkové a vícelůžkové, každý s vlastní koupelnou a WC v hotelu *** s polopenzí

Program:

Volitelný program pro každého zájemce: sněžnice, běžky (i za měsíčního svitu), biatlon, túry s pochodněmi, tyrolská večerní setkání. Túry jsou vedeny místními průvodci.

Cena obsahuje:

- ubytování
- program
- místní průvodci

Cena neobsahuje:

- dopravu
- pojištění

Poznámka:

Cena základní 5550 Kč.
Cena po slevě 5050 Kč.

Zvýhodněná cena platí pro členy Alpenvereinu (registrované přes ALPENVEREIN.CZ) a KČT.

Popis destinace zima

Tyrolsko je třetí největší spolková země Rakouska.
Kaunertal, Pitztal, Sölden – Ötztal, Stubai a Hintertux – to je 5 tyrolských ledovců, které nabízí variabilitu sjezdovek s jistotou sněhových podmínek a samozřejmě komfortní služby. Nadšeni zde budou jak lyžaři a snowboardisté, tak milovníci sluníčka i ti, kdo rádi pokořují vrcholy.
Tyrolsko – to jsou samozřejmě i další neledovcové a neméně zajímavé oblasti – například St. Anton am Arlberg, Silvretta Arena, Zugspitzarena, Seefeld, Innsbruck (Axamer Lizum), Zillertal (Hochfügen, Hochzilletal, Zillertal Arena, Zillertal 3000), Alpbachtal, Wilder Kaiser, Kitzbühel a skiareály ve východním Tyrolsku (Kals-Matrei Arena, Sillian, Lienz).

Popis destinace léto

Dobývání vrcholů, poznávání země po dvou kolech, prožitky společných objevitelských cest a rodinného dobrodružství, oslavy tradic a svátků a jejich prožívání všemi smysly: To vše je horské léto v Tyrolsku. Předvádí vše, čím vše, čím může srdce Alp v létě nadchnout. V létě na horách zažije každý své osobité setkání s Tyrolskem: Požitkáři, milovníci přírody a zdravého životního stylu, sportovní nadšenci i celé rodiny.

Mapa polohy hotelu