Filtr

Termín:

23. - 26.5.2019

Poloha:

Celodenní jízdy po bikových trasách v okolí korutanského jezera Weissensee. Program bude přizpůsoben přání a kondici účastníků, tři kategorie tras - do 35 km s převýšením do 600 m, do 50 km s převýšením do 1000 m a nad 50 km s převýšením nad 1000 m. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pokoje:

dvoulůžkové a vícelůžkové, každý s vlastní koupelnou a WC

Vybavení hotelu:

rodinný Hotel Arlbergerhof *** v blízkosti jezera Weissensee, k dispozici je sauna, bike servis, parkování u hotelu, vlastní pláž u jezera

Program:

čtvrtek - individuální příjezd, ve 14 hod zahájení campu - biková túra, návrat kolem 18 hod, večerní program
pátek až sobota - celodenní programy (v pátek s místními průvodci) - okruh kolem jezera, 3 bike downhill trasy (možnost využití lanovky) a další, rozdělení do skupin dle obtížnosti, odpoledne možnost koupání v jezeře
neděle - dopoledne individuální program, odpoledne ukončení campu a odjezd

Večerní programy: filmy, diashow, soutěže o ceny

Cena obsahuje:

- ubytování s polopenzí
- organizační zajištění
- túry pod vedením MTB-průvodců (čtvrtek, pátek)
- využití lanovky

Cena neobsahuje:

- pojištění (pojištění v rámci členství v rakouském Alpenvereinu je plně dostačující, více informací na www.alpenverein.cz)
- doprava (předpokládáme vlastní dopravu účastníků, v případě zájmu o dopravu nás kontaktujte)

Poznámka:

Základní cena:
dospělý 5500 Kč, děti 13-17 let 4200 Kč., děti 4-12 let 2700 Kč., děti 0-3 roky 800 Kč
Zvýhodněná cena:
dospělý 5000 Kč, děti 13-17 let 3900 Kč., děti 4-12 let 2400 Kč., děti 0-3 roky 800 Kč

Cena je uvedena v Kč za osobu.
Ceny pro děti platí při ubytování na stejném pokoji s rodiči.
Zvýhodněná cena platí pro členy Alpenvereinu (registrované přes ALPENVEREIN.CZ) a předplatitele časopisu lidé&HORY.
Možnost přijet již o den dříve - příplatek 1400 Kč/os.

Popis destinace

Od rovinatého jezerního fjordu až po skalnatý horský vrchol, od hustého zeleného lesa až po bezpočet horských pastvin. Celkem 26 tematických okruhů dělá z tohoto slunečního regionu opravdový tematický turistický park pro rodiny i věčně mladé turisty. Cyklistům na trekkingových a horských kolech se v korutanské přírodní aréně otevírá zcela nová dimenze. Naprostá volnost na 150 km cyklistických stezkách a 800 km značených trasách pro horská kola garantují nezapomenutelnou dovolenou na kole.

Popis destinace zima

Lyžařská zábava bez hranic, ledovce, pohostinnost. Tak lze shrnout, co čeká na zimní hosty v Korutanských Alpách. Ledově modré třpytící se vrcholky tvoří kulisu snů pro dokonalou zimní zábavu v hlubokém sněhu, v termálních lázních a na špičkových lyžařských sjezdovkách. Požitek tu vždy má přednost. Na svahu a u svařeného vína v horské chatě. V Korutanech sníh zažijete, jak chcete, kde chcete a kdy chcete. Běh na běžkách a wellnes, sněžnicové túry a snowboardové halfpipes, apres ski a svět dětí, jízdy na saních tažených psím spřežením a noční osvětlené sjezdovky, plínko-dudlíkové lyžařské kurzy a černé sjezdovky na ledovci. Zimní sportovci mají možnost volby – a to vše se zárukou sněhu a slunce.


Alpský lyžařský požitek, který splní všechna přání – zimní hosté v Korutanech mohou vybírat z pestré palety nejkrásnějších alpských regionů: Heiligenblut a Nassfeld, Bad Kleinkirchheim a Mölltalský ledovec. Nejen lyžaři ve stylu freeriding se zde cítí svobodní a volní. Lyžaři, carveři, snowboardisté, profesionálové, začátečníci a rodiny tu nacházejí razantní sjezdy splňující kritéria Světového poháru, pohodlné svahy, legrační hrbolaté sjezdovky s muldami anebo funparky. Celkem je zde 1.031 kilometrů alpských sjezdů. A top skipas Korutany & Východní Tyrolsko pro 34 oblastí a 289 možností výjezdu umožňují absolutně svobodné plánování dne i trasy.

Popis destinace léto

Korutany – slunný jih Rakouska.
Co všechno nabízí jih.
Slunce, jižní atmosféru, rakouskou kvalitu. Více než 1 270 jezer, z toho 200 ke koupání s kvalitou vody na úrovni pitné teplou až 28 stupňů. Neskutečně krásnou horskou krajinu pro ty, kdo jsou rádi aktivní. Od třítisícovek po středohoří. Großglockner – nejvyšší vrchol Rakouska. Jedinečný prostor pro sportovní aktivity. Nádhernou přírodu. Veškeré možnosti pro milovníky pěší turistiky, cyklistiky, golfu nebo jízdy na koni. Jaro, léto, podzim.

Mapa polohy hotelu