Filtr

Termín:

28.5. - 31.5.2020

Poloha:

Rakousko, Korutany, jezero Millstätter See
Celodenní jízdy po bikových trasách v okolí korutanského jezera Millstätter See. Program bude přizpůsoben přání a kondici účastníků, tři kategorie tras - do 35 km s převýšením do 600 m, do 50 km s převýšením do 1000 m a nad 50 km s převýšením nad 1000 m. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Večerní program s přednáškami, tombola, možnost koupání v jezeře.

Pokoje:

dvoulůžkové a vícelůžkové, každý s vlastní koupelnou a WC

Vybavení hotelu:

Hotel Zur Post***, Döbriach, v blízkosti jezera Millstätter See, k dispozici je sauna, bike servis, parkování u hotelu, vlastní pláž u jezera

Program:

čtvrtek - individuální příjezd, ve 14 hod zahájení campu, společná biková túra, návrat kolem 18 hod, večerní program
pátek - celodenní programy s místními průvodci, rozdělení do skupin dle obtížnosti, odpoledne možnost koupání v jezeře
sobota - celodenní individuální programy, rozdělení do skupin dle obtížnosti, odpoledne možnost koupání v jezeře
neděle - dopoledne individuální program, odpoledne ukončení campu a odjezd
Večerní programy: filmy, diashow, soutěže o ceny

Cena obsahuje:

- ubytování s polopenzí
- organizační zajištění
- místní průvodce (čtvrtek, pátek)

Cena neobsahuje:

- pojištění (pojištění v rámci členství v rakouském Alpenvereinu je plně dostačující, více informací na www.alpenverein.cz)
- doprava (předpokládáme vlastní dopravu účastníků, v případě zájmu o dopravu nás kontaktujte)

Poznámka:

Základní cena:
dospělý 5500 Kč, děti do 5 let zdarma, do 13 let 2700 Kč, do 17 let 4200 Kč
Zvýhodněná cena:
dospělý 5000 Kč, děti do 5 let zdarma, do 13 let 2400 Kč, do 17 let 3900 Kč

Cena je uvedena v Kč za osobu.
Ceny pro děti platí při ubytování na stejném pokoji s rodiči.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1000 Kč/os.
Příplatek za noc navíc 1400 Kč/os. (dospělý).
Zvýhodněná cena platí pro členy Alpenvereinu (registrované přes ALPENVEREIN.CZ) a předplatitele časopisu lidé&HORY.

Popis destinace zima

Rychle dosažitelné skiareály - Bad Kleinkirchheim, Ankogel (Mallnitz), ledovec Mölltaler Gletscher, Gerlitzen Alpe, Goldeck, Innerkrems.

Popis destinace léto

Jezero Millstätter See je klenotem v Korutanech, v létě i v zimě. Oblíbená turistická destinace v Rakousku. Ať už pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce, mladé nebo staré.
U jezera Millstätter See strávíte svojí ideální dovolenou u jezera!

Popis destinace zima

Lyžařská zábava bez hranic, ledovce, pohostinnost. Tak lze shrnout, co čeká na zimní hosty v Korutanských Alpách. Ledově modré třpytící se vrcholky tvoří kulisu snů pro dokonalou zimní zábavu v hlubokém sněhu, v termálních lázních a na špičkových lyžařských sjezdovkách. Požitek tu vždy má přednost. Na svahu a u svařeného vína v horské chatě. V Korutanech sníh zažijete, jak chcete, kde chcete a kdy chcete. Běh na běžkách a wellnes, sněžnicové túry a snowboardové halfpipes, apres ski a svět dětí, jízdy na saních tažených psím spřežením a noční osvětlené sjezdovky, plínko-dudlíkové lyžařské kurzy a černé sjezdovky na ledovci. Zimní sportovci mají možnost volby – a to vše se zárukou sněhu a slunce.


Alpský lyžařský požitek, který splní všechna přání – zimní hosté v Korutanech mohou vybírat z pestré palety nejkrásnějších alpských regionů: Heiligenblut a Nassfeld, Bad Kleinkirchheim a Mölltalský ledovec. Nejen lyžaři ve stylu freeriding se zde cítí svobodní a volní. Lyžaři, carveři, snowboardisté, profesionálové, začátečníci a rodiny tu nacházejí razantní sjezdy splňující kritéria Světového poháru, pohodlné svahy, legrační hrbolaté sjezdovky s muldami anebo funparky. Celkem je zde 1.031 kilometrů alpských sjezdů. A top skipas Korutany & Východní Tyrolsko pro 34 oblastí a 289 možností výjezdu umožňují absolutně svobodné plánování dne i trasy.

Popis destinace léto

Korutany – slunný jih Rakouska.
Co všechno nabízí jih.
Slunce, jižní atmosféru, rakouskou kvalitu. Více než 1 270 jezer, z toho 200 ke koupání s kvalitou vody na úrovni pitné teplou až 28 stupňů. Neskutečně krásnou horskou krajinu pro ty, kdo jsou rádi aktivní. Od třítisícovek po středohoří. Großglockner – nejvyšší vrchol Rakouska. Jedinečný prostor pro sportovní aktivity. Nádhernou přírodu. Veškeré možnosti pro milovníky pěší turistiky, cyklistiky, golfu nebo jízdy na koni. Jaro, léto, podzim.

Mapa polohy hotelu