Apartmánový dům Russbach

od 1 270
dopravaVlastní
strava bez stravování
parkoviště
TV

Základní ceny

Strava Doba 15.04.- 29.06. 24.08.- 02.11. 29.06.- 24.08.
Nástupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 5
apartmán typ A, 3 os. bez stravování Na noc 1270 Kč 1390 Kč
apartmán typ B, 4 os. bez stravování Na noc 1440 Kč 1560 Kč

Poloha:

v centru obce, nadmořská výška 800 m, lanovka cca 650 m, v zimě skibus cca 30 m, v blízkosti obchody a restaurace, Salcburk (cca 56 km), Hallstatt (cca 24 km)

Apartmány:

jednopokojové apartmány - 29-35m2, obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládacím gaučem pro 1-2 děti, kuchyňský kout s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, kávovarem, některé s balkonem, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sat TV
Typ A: max. 3 osoby (2 dospělí a 1 dítě do 15let)
Typ B: max. 4 osoby (2 dospělí a 2 děti do 15let)

Vybavení domu:

dům s velmi příjemnou atmosférou, s restaurací v přízemí
lyžárna, výtah, parkoviště, sauna, pračka na mince

Sport a zábava:

TIP: Salcburská slevová karta nabízí volný vstup nebo zvýhodněné vstupné do více jak 190 pamětihodností a atrakcí v celém Salcbursku. Se Salcburskou kartou můžete navštívit každý den ty nejkrásnější atrakce a zaplatíte za to jen jednu fixní cenu. Nezáleží na tom, jestli tak budete využívat při svých výpravách některé z mnoha lanovek, dopřejete si osvěžení na koupališti nebo u jezera, navštívíte rozmanitá muzea nebo budete hrát golf. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Kartu můžete zakoupit v turistických centrech, v mnoha hotelech a na prodejních místech označených symbolem SalzburgerLand Card.

Stravování:

bez stravování

Extra výhody:

Tennengau PLUS Card obdrží hosté zdarma při příjezdu u svého ubytovatele. Karta nabízí hostům mnoho zvýhodnění a slev na rodinných výletech a návštěvě atrakcí ve městě Tennengau (například: muzea, veřejná doprava, lázně, Grossglockner Hochalpenstrasse a mnoho dalšího).

Cena obsahuje:

spotřebu el. energie

Cena neobsahuje:

místní taxy (cca € 1,8/os./noc, děti od 15 let)
závěrečný úklid (€ 35,-/apartmán)
ložní a koupelové prádlo (vlastní nebo lze zapůjčit za € 12,-/os./sada)
příplatek za pozdní příjezd € 25,- (po 20 hod)

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za apartmán a noc.
Min. délka pobytu 5 nocí (29.06. - 23.08.), jinak 3 noci.
Pobyty s domácími zvířaty na vyžádání a za příplatek € 8,-/den, pouze v apartmánu A.
Využití sauny (€ 8,-/os., max. 6 osob).

Extra výhody:

akce 7=6 (platí pro rezervace v termínech 15.04. - 29.06. a 24.08. - 01.11., příjezd denně)
akce 4=3 (platí pro rezervace v termínech 15.04. - 29.06. a 24.08. - 01.11., příjezd denně)

Popis destinace zima

Skiareál Dachstein West (780 - 1.620 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 55 km
- modré: 15 km
- červené: 33 km
- černé: 3 km
- neupravené: 4 km
Lanovky: 23
Další možnosti: sáňkařská dráha (Gosau), 215 km běžkařských tratí, 200 km zimních turistických tras

Skiareál Krippenstein (608 - 2.100 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 12 km
- modré: 5 km
- červené: 7 km
- černé: 0 km
- navíc 30 km volných sjezdovek (mnoho variant)
Lanovky: 7
Další možnosti: freeride, skialpové túry až k Dachsteinu, jeskyně, 11 km dlouhá sjezdovka až do údolí, jistota sněhu až do dubna

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu