Apartmánový dům Russbach

od 1 420
dopravaVlastní
strava bez stravování
parkoviště
TV

Základní ceny

Strava Doba 22.08. - 02.11.
Nástupní dny Po,So,Ne
Minimální počet nocí 5
apartmán typ A, 3 os. bez stravování Na noc 1420 Kč
apartmán typ B, 4 os. bez stravování Na noc 1580 Kč

Poloha:

v centru obce, nadmořská výška 800 m, lanovka cca 650 m, v zimě skibus cca 30 m, v blízkosti obchody a restaurace, Salcburk (cca 56 km), Hallstatt (cca 24 km).

Apartmány:

jednopokojové apartmány - 29-35 m2, obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládacím gaučem pro 1-2 děti, kuchyňský kout s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, kávovarem, některé s balkonem, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, SAT-TV, Wi-Fi.
Typ A: max. 3 osoby (2 dospělí a 1 dítě do 15 let),
Typ B: max. 4 osoby (2 dospělí a 2 děti do 15 let).

Vybavení domu:

dům s velmi příjemnou atmosférou, s restaurací v přízemí, lyžárna, výtah, parkoviště, sauna, pračka na mince.

Stravování:

bez stravování.

Cena obsahuje:

spotřebu el. energie,
vytápění,
provozní náklady. 

Cena neobsahuje:

místní taxy (cca € 1,8/os./noc, děti od 15 let),
závěrečný úklid (€ 40,-/apartmán),
ložní a koupelové prádlo (vlastní nebo lze zapůjčit za € 12,-/os./sada),
příplatek za pozdní příjezd € 25,- (po 20 hod).

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za apartmán a noc.
Min. délka pobytu 5 nocí.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Využití sauny (€ 8,-/os., max. 6 osob).

Extra výhody:

akce 5=4 (platí pro rezervace v termínech 22.8. - 01.11.),

Tennengau PLUS Card obdrží hosté zdarma při příjezdu u svého ubytovatele. Karta nabízí hostům mnoho zvýhodnění a slev na rodinných výletech a návštěvě atrakcí ve městě Tennengau (například: muzea, veřejná doprava, lázně, Grossglockner Hochalpenstrasse a mnoho dalšího).

Popis destinace zima

Skiareál Dachstein West (780 - 1.620 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 55 km
- modré: 15 km
- červené: 33 km
- černé: 3 km
- neupravené: 4 km
Lanovky: 23
Další možnosti: sáňkařská dráha (Gosau), 215 km běžkařských tratí, 200 km zimních turistických tras

Skiareál Krippenstein (608 - 2.100 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 12 km
- modré: 5 km
- červené: 7 km
- černé: 0 km
- navíc 30 km volných sjezdovek (mnoho variant)
Lanovky: 7
Další možnosti: freeride, skialpové túry až k Dachsteinu, jeskyně, 11 km dlouhá sjezdovka až do údolí, jistota sněhu až do dubna

Poloha:

Horní Rakousko sousedí na západě s Německem, na severu s Českou republikou, na východě s Dolním Rakouskem a na jihu se Salcburskem a Štýrskem.

Horní Rakousko má rozlohu 12.000 km² a zabírá tak sedminu plochy celého Rakouska. Přes 40 procent jeho území pokrývají lesy, vodstva a hory. S hustou sítí železničních drah, rozvětvenou sítí dálnic a Dunajským kanálem spojujícím řeky Rýn, Main a Dunaj je tato spolková země důležitým dopravním uzlem, kudy vedou hlavní tahy ze severu na jih a ze západu na východ.

Krok za krokem lesem a polem. Před námi se cesta vina krajinou, která upoutá pohled svou rozmanitostí. Čistý lesní vzduch osvěží tělo i duši, zvláštní vůně přírody se pevně usadí v nose. Nad hlavami se klene blankytná obloha. Uši vnímají pouze zvuky přírody. Cesta do cíle a putování se stane zážitkem pro všechny smysly, stane se požitkem. Turistické destinace Horních Rakous nabízejí tento požitek z cestování v nejrůznějších podobách. Vodním zámkem a lesním mořem současně je národní park Kalkalpen na východě země. Téměř nedotčený přírodní ráj, země rysů a orlů. Solná komora (Salzkammmergut) nabízí majestátní hory, mezi nimi se rozprostírající průzračná plesa a tisíciletá historie kultury a osídlení. Mühlviertel na severu naopak vyrostl z nezničitelné žuly. Za své něžné pahorky a mystický charakter vděčí hornorakouský sever původní hornině formované po miliony let přírodou. Již jen cesta ke každému z těchto cílů je sama o sobě zážitkem. Hostitelé, kteří se plně a zcela specializují na turisty, zvlášť dobře vědí jak z dovolené plné turistických toulek vytvořit ten pravý zážitek.

Mapa polohy hotelu