Sporthotel Stella Alpina, Cogolo

od 1 300
dopravaVlastní
strava polopenze
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 28.03. - 06.04.
Nástupní dny So
Minimální počet nocí 4
Dvoulůžkový pokoj Comfort, dospělý polopenze Na noc 1300 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior, dospělý polopenze Na noc 1430 Kč

Poloha:

nadmořská výška 1170 m.n.m., poblíž centra města Cogolo di Peio (200 m), v národním parku Stelvio, termální lázně Peio 3 km.

Pokoje:

Každý pokoj s vlastní koupelnou, SAT-TV, rádio, telefon, fén, trezor, Wi-Fi. Většina pokojů má balkon.

Dvoulůžkový pokoj Comfort: cca 16-18 m2, max. pro 3 osoby. 1x dvoulůžko a jednolůžková rozkládací pohovka.
Dvoulůžkový pokoj Superior: cca 25-28 m2, max. pro 2 dospělé osoby a 2 děti. 1x dvoulůžko, 1x rozkládací pohovka.
Hotelový apartmán: cca 35-45 m2, max. pro 4 osoby, balkon, 1x dvoulůžko a rozkládací pohovka, kuchyň.

Vybavení hotelu:

jídelna, bar, zahrada, dětské hřiště, společenská místnost pro malé i velké (stolní tenis, stolní fotbal, videohry), lyžárna/úschovna kol, mycí zařízení pro kola, nářadí na opravu kol, garáž, hole na nordic walking, parkoviště.

Wellness: finská sauna, solárium, relaxační místnost. Novinka od léta 2019: relaxační místnost s vůní borovice a jacuzzi.

Sport a zábava:

v létě: každodenní výlety s průvodcem pěšky nebo na horském kole na cyklostezce ve Val di Sole a procházky s holemi Nordic Walking,
v zimě: zastávka skibusu do lyžařského střediska Peio 3000 přímo před hotelem. Zastávka skibusu do střediska Marivella-Folgarida a Passo Tonale je vzdálená pouze 200 m.

Stravování:

snídaně formou bufetu (místní a regionální lahůdky z certifikovaných farem nebo vypěstovaných přímo ze zahrady),
večeře formou menu o 2 chodech,
1x týdně společné grilování na farmě.

Cena obsahuje:

polopenze,
wellness,
Wi-Fi,
parkoviště.

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (€ 1,50/os./den, od 14 let),
plná penze příplatek (€ 13,-/os./den).

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc včetně polopenze.
Domácí zvířata za poplatek (€ 5,-/den).
Minimální délka pobytu 7 nocí (v období 07.12. - 20.12.2019 a 28.03. - 05.04.2020 4 noci).
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 2 let zdarma, 3 – 8 let 50 %, 9 – 12 let 30 %.
Garáž za příplatek (€ 4,-/den, 7 dní stojí € 21,-).
Obědový balíček na vyžádání za příplatek (€ 6,50).

Extra výhody:Popis destinace zima

Nový snowpark v oblasti Folgarida - Marilleva vyrostl v nadmořské výšce 1850 m v nádherné lokalitě Malghet Aut. Areál slouží ke skokům a výuce zejména začátečníků, má délku 80 metrů a 60 metrů příjezdové pisty, převýšení 20 metrů, průměrný sklon 19 % a průměrnou šířku 30 metrů. Nový prostor je vybaven jedním nebo dvěma skoky a strukturami, které ještě budou definovány, jako jsou boxy a raily.

Popis skiareálu

Skiareál Madonna di Campiglio - Marilleva - Folgarida (852 - 2504 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 150 km
- modré: 60
- červené: 68
- černé: 22
Lanovky a vleky: 59

Skiareál Ponte di Legno - Tonale (1121 - 3016 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 21 km
- modré: 5
- červené: 13,5
- černé: 2,5
- neupravené: 2,3 km
Lanovky a vleky: 28

Skiareál Pejo (1200 - 3000 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 59,1 km
- modré: 10
- červené: 40
- černé: 9,1
Lanovky a vleky: 7

Popis destinace léto

Trekking a vodní sporty, zábava a wellness uprostřed úžasné krajiny

Pěší túry v zeleni přírodních parků, ale i rybolov, kánoj, kayak a rafting na horských řekách a jezerech.Údolí Sole se rozprostírá od průsmyku Tonale až k údolí Val di Non a do něj vstupují ze severu údolí Pejo a Rabbi. Území je ohraničeno horskými masívy Brenta, Adamello, Presanella a Ortles-Cevedale s ledovci, které místy dosahují nadmořské výškz až 3.500 mt. Většina území je chráněná Přírodním parkem Adamello Brenta a Národním parkem Stelvio.

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu