Filtr

Poloha:

klidné místo v centru obce, lanovky cca 200 m, skibus u residence, zimní stadion a krytý bazén cca 500 m.

Apartmány:

každý s vlastní koupelnou, WC, fénem, telefonem, sat.TV, trezorem, kuchyňka s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, WI-FI, většina apartmánů má balkon.
Bilo 4/5 - pro 4-5 os., obývací pokoj s dvoulůžkem (rozkládací gauč), ložnice s 3 lůžky nebo s dvoulůžkem a jednolůžkem,
Bilo 5/6 - pro 4-6 os., obývací pokoj s dvoulůžkem (rozkládací gauč), ložnice s dvoulůžkem a palandou, dvě koupelny,
Trilo 7/8 - pro 6-8 os., obývací pokoj s dvoulůžkem (rozkládací gauč), ložnice s 4 lůžky nebo s 2 dvoulůžky, ložnice s 2 jednolůžky, dvě koupelny.

Vybavení domu:

recepce, vstupní hala, bar, restaurace, společenská místnost, výtah, vytápěná úschovna lyží a lyžařských bot, zahrada, parkoviště, garáž, bezbariérový vstup, vlastní prádelna s pračkou a sušičkou na žetony.

Zákazníci Residence Alba Nova mohou bezplatně využívat aktivit a služeb organizovaných našimi zaměstnanci v sousedním hotelu Select: procházky s průvodcem každé ráno, hry, turnaje a show pořádané na diskotékách. V hotelu Select mají hosté rovněž k dispozici bar, restauraci a wellness centrum s vířivkou, vodopády, vodní hry a gejzíry, saunu, turecké lázně, římské lázně, relaxační zónu, “wasser ráj", tři masážní místnosti, solárium.

Sport a zábava:

ANDALO CARD je zahrnuta v ceně; hotel ji vystaví zdarma a opravňuje ke slevám a využívání všech sportovních aktivit v oblasti (bezplatné využívání skibusu, slevy na vstup do wellness centra a bazénů „Acqua In“, na zimní stadion, půjčování lyží a lyžařské kurzy, zábavní večery v kongresovém paláci atd.).

Stravování:

vlastní.

Cena obsahuje:

spotřeby vody, plynu, el.energie, vytápění,
závěrečný úklid (kuchyň musí uklidit klienti sami),
ložní a koupelnové prádlo,
parkování v garáži (platí pro 1 auto na apartmán),
slevovou kartu Andalo Card.

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy,
vratná kauce (€ 150,-).

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za apartmán a týden.
Minimální délka pobytu 7 nocí, kratší na vyžádání a za příplatek.
Pobyty pouze bez domácích zvířat.

Extra výhody:

slevová karta Winter Card v ceně - obsahuje zdarma skibus, slevy do půjčovny lyží a další výhody. 

Popis skiareálu

Skiareál Paganella - Andalo (1030 - 2125 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 33,1 km
- modré: 9,4 km
- červené: 22,5 km
- černé: 1,2 km
- neupravené: 1,4 km
Lanovky a vleky: 14
- přepravní kapacita: 23996 os./hod.
Bežkařské trasy: 40 km
Další možnosti: snowpark, vodní a relaxační svět AcquaIN, snowtubbing pro malé i větší děti, sáňkařská dráha, dětský koutek pro nejmenší děti

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu