Hotel Negritella, Passo Tonale

od 1 730
dopravaVlastní
strava polopenze
Lyžařský areál do 500 m:  500
Lyžařský areál do 500 m
lyžárna
Lyžařský areál do 500 m:  500
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 07.12. - 21.12. 21.12. - 28.12. 28.12. - 04.01. 04.01. - 08.02. 29.02. - 05.04. 08.02. - 29.02.
Nástupní dny So So So So So
Minimální počet nocí 7 7 7 7 7
Dvoulůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1730 Kč 2020 Kč 2660 Kč 1870 Kč 2090 Kč
Jednolůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 2100 Kč 2390 Kč 3040 Kč 2250 Kč 2460 Kč

Poloha:

hotel se nachází pouze 100 m od centra města Tonale a lyžařského střediska Passo Tonale.

Pokoje:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV a trezorem.

Dvoulůžkový pokoj: max. 2 dospělé osoby a 2 děti.
Jednolůžkový pokoj: max. 1 dospělá osoba.

Vybavení hotelu:

recepce, bar, restaurace, výtah, lyžárna s vyhřívačem na boty, wellness (sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, kneippova terapie, vířivka).

Sport a zábava:

zima: lyžařské středisko Passo Tonale (Passo Tonale – Ponte di Legno Ski Area).

Stravování:

snídaně formou bufetu,
večeře výběr z menu.

Cena obsahuje:

polopenzi,
wellness,
silvestrovskou večeři.

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy,
nápoje.

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč na osobu a noc vč. polopenze.
Minimální délka pobytu je 7 nocí.
Malí domácí zvířata na vyžádání a za příplatek € 5,-/den.
Plná penze za příplatek € 70,-/os./týden.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: 0-8 let zdarma, 8-12 let 50 %, 12-16 let 20 %, 16-18 let 10 %.

Popis destinace zima

Velmi rychle se rozvíjející zimní středisko na úpatí ledovce Presena s nejvyšší výškou 3.016 metrů a s garancí celoročního lyžování a jistotou kvalitního sněhu především v jarních měsících. Ojedinělá černá sjezdovka doslova padající z Passo Paradiso do Tonale. A častokrát opomínaný a proto stále poloprázdný menší skiareál v Ponte di Legno s tratěmi vyšších obtížností a nadstandardně širokou paletou značeného volného terénu v celkové délce 39 kilometrů adrenalinového lyžování. Výhodou celé oblasti je propojení Ponte di Legna s Tonale lanovkou.
Počasí a další informace najdete na http://www.adamelloski.com/

Popis skiareálu

Skiareál Passo Tonale (1121 - 3016 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 59,1 km
- modré: 10 km
- červené: 40 km
- černé: 9,1 km
Lanovky a vleky: 28
Další možnosti: 100% zasněžování

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu