Hotel Miramonti, Alba di Canazei

od 2 750
dopravaVlastní
strava polopenze
Lyžařský areál do 100 m
Lyžařský areál do 100 m
lyžárna
Lyžařský areál do 100 m
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 29.02. - 14.03. 14.03. - 05.04.
Nástupní dny So So
Minimální počet nocí 7 7
Dvoulůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 2920 Kč 2750 Kč
Jednolůžkový pokoj polopenze Na noc 3790 Kč 3570 Kč

Poloha:

hotel Miramonti 3* se nachází v Canazei v lokalitě Alba, naproti údolní stanici lanovky Alba-Col dei Rossi. Lyžařská oblast Ciampac – Buffaure a lanovka Alba (přímo spojení na lyžařský systém Sella Rondy) cca 100 m.

Pokoje:

hotel je zařízen útulně a elegantně s dřevěnými prvky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV a trezorem.

Dvoulůžkový pokoj: max. 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení hotelu:

parkoviště, bar s posezením, restaurace, čítárna, společenská místnost pro max. 25 lidí, venkovní terasa, lyžárna, Wi-Fi, wellness (finská sauna, turecká lázeň).

Sport a zábava:

zima: lyžařská oblast Ciampac – Buffaure a lanovka Alba (přímo spojení na lyžařský systém Sella Rondy).

Stravování:

snídaně formou bufetu,
večeře výběr z menu,
salátový bufet.

Cena obsahuje:

polopenzi,
wellness,
Wi-Fi.

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy,
nápoje.

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze.
Minimální délka pobytu je 7 nocí.
Domácí zvířata pouze na vyžádání a za příplatek € 6,-/den.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: od 0-12 let 50 %, 12-18 let 15 %.

Popis destinace zima

Neuvěřitelná mnohotvárnost - ani den bez objevů! Sedm lyžařských oblastí čekají na Vás.
Máte rádi nové zážitky? Buďte vítáni na výlet "nebe, sníh a vrcholy". Trasa směřuje přes tři lyžařské oblasti: Buffaure, Ciampac a dále do Belvedere - Passo Pordoi. Musíme také brát v úvahu Catinaccio a Nova Levante. Ledovcová královna Dolomit Marmodala (3.342 m) nechá nezapomenutelný dojem.
Nejlépe se tam lze dostat přes Arabbu a Passo Fedaia, Col Rodella a Belvedere - Passo Pordoi. Čeká na vás Sella Ronda a 500 km lyžařského potěšení.

Popis skiareálu

Skiareál Val di Fassa / Carezza (1190 - 3265 m n. m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 223,9 km
- modré: 72,6
- červené: 125,1
- černé: 26,2
Lanovky a vleky: 89
Bežkařské trasy: 70 km
Další možnosti: přes 100% zasněžování, snowparky

Od zimní sezony 2018/2019 je skibus zpoplatněn (1 den 2-3 €/os., 2 dny 3-6 €/os., 7 dní 6-12 €/os.), více info v angličtině najdete na www.fassa.com

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu