Filtr

Poloha:

klidné místo, centrum cca 150 m, lanovky cca 350 m, sportovní areál Andalo Life Park cca 500 m nabízí různé sportovní aktivity.

Pokoje:

pokoje s moderním designem vybavené dřevěným nábytkem. Každý s vlastní koupelnou, fénem, LCD TV, telefonem, trezorem, WI-FI, většina s balkonem.

Dvoulůžkový pokoj Standard: max. 4 osoby (2 dospělí nebo 2 dospělí a 1-2 děti, 3. dospělá osoba pouze na vyžádání),
Rodinný pokoj:
- dva samostatné pokoje o rozloze 23 m2 pro čtyři osoby, dvě koupelny (se sprchou a vanou) a dva balkony s výhledem na Dolomity Brenta,
- nebo dva samostatné pokoje oddělené chodbou o rozloze 13 m2, dvě koupelny se sprchou, dva balkony s výhledem na Paganella nebo Dolomity Brenta.
Suite:
- Junior Dolomiti Suite o rozloze 24 m2, ložnice se dvěma oddělenými lůžky, ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou, prostorný balkon s výhledem na Dolomity Brenta,
- nebo Paganella Suite o rozloze 24 m2, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou, prostorný balkon s výhledem na Dolomity Brenta.

Vybavení hotelu:

recepce, bar, restaurace, společenská místnost, WI-FI (zdarma), herna pro děti, výtah, úschovna lyží a kol, parkoviště, malá zahrada (v létě se stoly, židlemi, lehátky a hračkami pro děti).

Sport a zábava:

v blízkosti se nachází velký sportovní areál (bazén, tenisové kurty, krytá lezecká hala, jízda na koních).
Wellness: „Oasis of Brenta“ – sauna, pára, whirlpool, masážní sprchy, relaxační místnost, vstup za poplatek (€ 7,-/vstup nebo € 25,-/týden).

Slevová karta Andalo Card - nabízí slevy do místních wellness a sportovních center, sleva na veřejnou dopravu, vstupné do muzeí aj.

Stravování:

snídaně formou bufetu,
večeře výběr z menu o 4 chodech,
1x týdně typická místní večeře.

Cena obsahuje:

polopenze,
slevová karta Andalo Card.   

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy (cca € 2,-/os./den). 

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze.
Příplatek za plnou penzi € 9,-/os./den. Ceny a slevy pro děti na pokoji s rodiči: do 2 let 520 Kč/os./noc, do 5 let 50 %, do 10 let 30 %, do 14 let 20 %, do 18 let 10 %.
Minimální délka pobytu 7 nocí. Kratší na vyžádání a za příplatek.

Popis skiareálu

Skiareál Paganella - Andalo (1030 - 2125 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 33,1 km
- modré: 9,4 km
- červené: 22,5 km
- černé: 1,2 km
- neupravené: 1,4 km
Lanovky a vleky: 14
- přepravní kapacita: 23996 os./hod.
Bežkařské trasy: 40 km
Další možnosti: snowpark, vodní a relaxační svět AcquaIN, snowtubbing pro malé i větší děti, sáňkařská dráha, dětský koutek pro nejmenší děti

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu