Hotel Eden, Passo Tonale

od 1 580
dopravaVlastní
strava polopenze
Lyžařský areál do 1 km:  1000
Lyžařský areál do 1 km
lyžárna
Lyžařský areál do 1 km:  1000
parkoviště
rádio
TV

Základní ceny

Strava Doba 08.02. - 29.02. 29.02. - 05.04.
Nástupní dny So So
Minimální počet nocí 7 7
Dvoulůžkový pokoj, dospělý polopenze Na noc 1800 Kč 1580 Kč

Poloha:

u hlavní silnice v centru, lanovky a sjezdovky cca 100 m.

Pokoje:

každý s vlastní koupelnou, WC, fénem, telefonem, sat.TV, trezorem.

Dvoulůžkové pokoje mají 1-2 přistýlky (většinou palanda).

Vybavení hotelu:

recepce s trezorem, vstupní hala, společenská místnost s sat. TV, výtah, jídelna, restaurace, bar, internet (za poplatek), vyhřívaná lyžárna, parkoviště.

Stravování:

snídaně formou bufetu,
večeře výběr z menu o 3 chodech,
salátový bufet.

Cena obsahuje:

polopenzi. 

Cena neobsahuje:

místní pobytové taxy,
nápoje.

Poznámka:

Cena je uvedena v Kč za osobu a noc vč. polopenze.
Minimální délka pobytu 7 nocí.
Slevy pro děti na pokoji s rodiči: od 0-8 let 100 %, od 8-12 let 50 %, od 12-16 let 20 %, od 16-18 let 10 %.
Pobyt s malým domácím zvířetem na vyžádání a za příplatek € 5,-/den.
Příplatek za jednolůžkový pokoj a na vyžádání za € 12,-/noc.
Příplatek za plnou penzi € 70,-/týden.

Popis destinace zima

Velmi rychle se rozvíjející zimní středisko na úpatí ledovce Presena s nejvyšší výškou 3.016 metrů a s garancí celoročního lyžování a jistotou kvalitního sněhu především v jarních měsících. Ojedinělá černá sjezdovka doslova padající z Passo Paradiso do Tonale. A častokrát opomínaný a proto stále poloprázdný menší skiareál v Ponte di Legno s tratěmi vyšších obtížností a nadstandardně širokou paletou značeného volného terénu v celkové délce 39 kilometrů adrenalinového lyžování. Výhodou celé oblasti je propojení Ponte di Legna s Tonale lanovkou.
Počasí a další informace najdete na http://www.adamelloski.com/

Popis skiareálu

Skiareál Passo Tonale (1121 - 3016 m n.m.) - fakta
Sjezdovky celkem: 59,1 km
- modré: 10 km
- červené: 40 km
- černé: 9,1 km
Lanovky a vleky: 28
Další možnosti: 100% zasněžování

Popis destinace zima

Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax, velkolepé výstavy, kulturní události, zážitky pro chuťové buňky, vůně, pohodu ...
Sníh a lyžování tu sice zůstávají tím nejdůležitějším faktorem, ale rozhodně ne jediným, který může tato italská provincie nabídnout. Prožít zimní lyžařskou dovolenou v Trentinu znamená strávit ji v srdci malebných Dolomit, pro svou jedinečnost zařazených na seznam Světového dědictví UNESCO.
Osm set kilometrů vždy dobře zasněžených sjezdovek, které jsou prakticky všechny součástí jednoho ze dvou lyžařských sdružení.

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování a zároveň největší lyžařská oblast na světě je situovaná v jihovýchodním výběžku Alp a rozprostírá se přes Alto Adige, Trentino až po provincii Belluno. Dvanáct lyžařských oblastí, ze kterých se tento lyžařský ráj skládá, je oblíbených jednak pro svou různorodost a jednak i pro to, že dokáží vyjít vstříc požadavkům celé rodiny.
Dolomiti Superski totiž nabízí 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek, z čehož 350 km se nachází na území Trentina. Více než 90 % sjezdovek je uměle zasněžovaných, takže sněhové podmínky jsou garantovány od prosince až do dubna. Trentinská lyžařská centra, která spadají pod Dolomiti Superski, jsou Val di Fassa, Moena – Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza – Passo Rolle.

Popis destinace léto

Trentino nabízí poklidný "italský styl života" i divoké Dolomity.
Dovolená v Trentinu, to je pohyb i odpočinek, aktivita pod širým nebem i relaxace, sport u hladiny jezera i v sedle horského kola. Ať již patříte mezi obdivovatele majestátních Dolomit zapsaných na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nebo dáváte přednost odpočinku v údolí, Trentino vám přichystá dovolenou, na kterou se nezapomíná. Návštěvníci s dobrodružnou myslí vyráží napříč údolími Dolomit po světoznámých trekingových okruzích, příznivci cyklistiky dávají přednost stezkám na úbočích hor a dobrodružné povahy se věnují stále oblíbenějšímu kaňoningu nebo raftingu. Jednoduše řečeno, každý zde najde místo, jež si zamiluje.

Mapa polohy hotelu